Rekrutacja na studia I i II stopnia na W6

Data: 16.05.2019

Studiuj na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

Czekamy właśnie na Ciebie!

15 maja 2019 ruszyła Rekrutacja PWr na studia I i II stopnia. Sprawdźcie ile jest wolnych miejsc na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr na kierunku: Górnictwo i Geologia oraz Geodezja i Kartografia.

Kierunki proponowane przez Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

Geodezja i Kartografia   I stopień stacjonarny, polski, Wrocław

Górnictwo i Geologia   I stopień stacjonarny, polski, Wrocław

Górnictwo i Geologia   I stopień niestacjonarny, polski, Wrocław

Górnictwo i Geologia   II stopień niestacjonarny, polski, Wrocław

Najważniejsze atuty Naszego Wydzialu to

Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej posiada kategorię A
Wydział Geoinzynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej zwyciężył w Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2017- zajął I miejsce w rankingu kierunków "Górnictwo i Geologia"
Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii uzyskał akredytację IPMA - Student
Wydział Geoinzynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej od lat współpracuje z najlepszymi uczelniami górniczymi w Europie i dzięki temu studenci mogą wyjeżdżać na wymianę Erasmus Plus lub uczestniczyć w międzynarodowych projektach edukacyjnych.

Dzięki projektom KIC Raw Materials możliwe będą krótkoterminowe wyjazdy edukacyjne studentów do Portugalii lub Francji oraz udział w specjalnych kursach realizowanych w kraju w ramach tych projektów.