Rekrutacja na studia stacjonarne II stopnia na kierunku Górnictwo i Geologia oraz Geodezja i Kartografia

Data: 01.02.2019

Studiuj na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

Czekamy właśnie na Ciebie!

18 grudnia 2018 ruszyła Rekrutacja PWr na studia stacjonarne II stopnia i potrwa do 9 lutego 2019. Sprawdźcie ile jest wolnych miejsc na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr na kierunku Górnictwo i Geologia oraz Geodezja i Kartografia .
Nasze najważniejsze atuty to:
  • Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej posiada kategorię A
  • Wydział Geoinzynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej zwyciężył w Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2017- zajął I miejsce w rankingu kierunków "Górnictwo i Geologia"
  • Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii uzyskał akredytację IPMA - Student
  • Wydział Geoinzynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej od lat współpracuje z najlepszymi uczelniami górniczymi w Europie i dzięki temu studenci mogą wyjeżdżać na wymianę Erasmus Plus lub uczestniczyć w międzynarodowych projektach edukacyjnych.

• Dzięki projektom KIC Raw Materials możliwe będą krótkoterminowe wyjazdy edukacyjne studentów do Portugalii lub Francji oraz udział w specjalnych kursach realizowanych w kraju w ramach tych projektów.

Proponowane kierunki to:
Listę wszystkich kierunków na PWr znajdziecie tutaj https://tiny.pl/tqgbq
Dział Rekrutacja PWr