Rekrutacja w ramach programu POWER do 7.03.2019 r.

Data: 01.03.2019

Rekrutacja w ramach programu POWER w ramach  projektu „ZPR PWr – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wrocławskiej"

students-retention-atlantic-canada-1.jpg

Szanowni Studenci,

z ogromną radością informujemy Was, że w ramach  projektu ZPR PWr – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wrocławskiej” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój otrzymujecie nowe możliwości rozwoju biorąc udział w oferowanych formach wsparcia.

Zachęcamy Was już teraz do wzięcia udziału w rekrutacji na BEZPŁATNE

• Warsztaty zawodowe- " Technologie geoinformatyczne" – 30h

połączone z

• Wizytą studyjną w Centrum Badań Kosmicznych w Wałbrzychu – 8h.

Powyższe formy są skierowane do Studentów studiów stacjonarnych I stopnia, którym do zakończenia kształcenia pozostają maksymalnie 4 semestry.

Aby wziąć udział w projekcie należy zapoznać się z regulaminem projektu oraz złożyć komplet dokumentów rekrutacyjnych w wersji papierowej w teczce, którą należy podpisać (wydział, kierunek, nr albumu, imię i nazwisko) na ręce Pani Agnieszki Stolarczyk w bud. L1 (Geocentrum) pok. 258 (w godzinach pracy Dziekanatu)

• formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 6 do Regulaminu)
  • oświadczenie Uczestnika/czki Projektu o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 7 do Regulaminu)
  • formularz rekrutacyjny (załącznik C/2/W6); zaświadczenie z dziekanatu potwierdzające status studenta oraz średnią ocen
  • CV.

Rekrutacja odbywa się na wszystkie formy wsparcia.

W rekrutacji nie będzie punktowany udział w różnych formach wspracia ponieważ warsztaty oraz szkolenie są ze sobą powiązane!!!

Rekrutacja trwa od 1 .03.2019 r. do 7.03.2019 r. ! Liczba miejsc ograniczona!

UDZIAŁ WE WSZYSTKICH FORMACH JEST BEZPŁATNY

Jesteś zainteresowany? Chcesz uzyskać więcej informacji?

Zapraszamy na naszą stronę: http://zpr.pwr.edu.pl/

Napisz do nas: biuro-zpr@pwr.edu.pl

Zadzwoń: 71/320-27-50