Rozpoczęcie roku akademickiego dla studentów niestacjonarnych I i II stopnia 7.10.2017

Data: 28.09.2017

Szanowni Studenci,

Serdecznie zapraszamy studentów pierwszego semestru studiów niestacjonarnych I i II stopnia na spotkanie z Prodziekan Wydziału  ds. dydaktyki dr inż. Gabrielą Paszkowską na kierunku Górnictwo i Geologia oraz pracownikami Dziekanatu w dniu 07 października 2017 r. (sobota) – podczas pierwszego wykładu.
Miejsce spotkania: Siedziba Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii
Budynek Geocentrum (L-1), ul. Na Grobli 15
Studia I stopnia – godz. 8.15, sala 0.52
Studia II stopnia – godz. 7.30 sala 260

ORGANIZACJA 1 SEMESTRU STUDIÓW NIESTACJONARNYCH I i II STOPNIA W ROKU AKADEMICKIM 2017/2018 - bardzo ważne proszę przeczytać.