Seminarium nt. kwalifikacji geologa górniczego i mierniczego górniczego

Data: 06.12.2017

Polskie Stowarzyszenie Geologów Górniczych, Wyższy Urząd Górniczy i Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

zapraszają na seminarium informacyjne

nt. Problemów związanych ze stwierdzeniem kwalifikacji geologa górniczego i mierniczego górniczego.

Spotkania odbędą się w poniedziałek 11 grudnia 2017 r. o godz. 11.15 oraz we wtorek 12 grudnia 2017 r. o godz. 10.15 w sali A4 w budynku GEOCENTRUM, Wrocław, ul. Na Grobli 15.

Tematem pierwszego spotkania będzie wprowadzenie dotyczące kwalifikacji górniczych, a szczególnie kwalifikacji geologa górniczego. Wtorkowe spotkanie dotyczyć będzie informacji nt. kwalifikacji mierniczego górniczego i możliwości ujednolicenia wymagań co do kwalifikacji ogólnych i zawodowych wymaganych od osób wykonujących czynności mierniczego górniczego.

W seminariach ze strony Departamentu OSG udział wezmą:
Jarosław Mgłosiek (w zakresie organizacyjnym i geologii górniczej),
 Witold Mucha (w zakresie geologii górniczej),
Jerzy Picur (w zakresie zagadnień formalnych i organizacyjnych dotyczących procedury stwierdzenia kwalifikacji geologagórniczego)
 Wiesław Korzeń (w zakresie miernictwa górniczego).

Prowadzący zajęcia dydaktyczne proszeni są o umożliwienie studentom do uczestniczenia w tym czasie  w seminariach. W czasie seminariów będzie sporządzona lista potwierdzająca uczestnictwo.