Seminarium PM Edukacja 2017

Data: 29.11.2017

15 listopada bieżącego roku odbyło się Seminarium PM Edukacja 2017 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w ramach Konferencji IPMA POLSKA. Jest  to coroczne  spotkanie przedstawicieli świata biznesu, nauki, pracodawców oraz studentów organizowane przez IPMA POLSKA przy współpracy ze Szkołą Główną Handlową  oraz Uniwersytetem Szczecińskim.
Gości Seminarium przywitali prof. Michał Trocki, prof. Juliusz Engelhardt  oraz dr Joanna Rzempała, członek Zarządu IPMA Polska.  W panelu dyskusyjnym wzięli udział eksperci rynku pracy: przedstawiciel firmy Hays Poland p. Ewa Kołodziejczyk;  Korn Ferry p. Małgorzata Wnęk-Kolask;  Grupy Pracuj p. Agata Dzierlińska oraz  dr hab. Paweł Wyrozębski, prof. SGH.

Uczestnicy Seminarium wysłuchali wykładów przedstawicieli Uniwersytetu Jagielońskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Politechniki Śląskiej oraz Politechniki Wrocławskiej. Naszą Uczelnię reprezentował dr inż. Krzysztof Hołodnik z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii, będący koordynatorem programu IPMA Student. Wygłoszony przez niego wykład był zatytułowany „Wprowadzenie do zarządzania projektami inżynierskimi oparte na studiach przypadków -struktura i organizacja kursu, przykłady Kart projektów opracowanych przez samoorganizujące się zespoły studenckie.”

0dvrxpbwbfwctbkrokonferencja-122_2.jpg
         Podczas tego spotkania zostały wręczone nagrody za najlepsze prace dyplomowe zgłoszone do programu a także wyróżnienia dla osób, które zdobyły najlepsze wyniki z egzaminu certyfikacyjnego IPMA Student w roku akademickim 2017/2018. Wśród pięciorga wyróżnionych w kraju znaleźli się Absolwenci Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii: p. Joanna Ambrozik, p. Wojciech Cwek oraz p. Oskar Trzebowski.    Gratulujemy sukcesu absolwentom oraz dr inż. Hołodnikowi i dr inż. Bogumiłowi Dałkowskiemu, którzy na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii prowadzą kursy z zakresu zarządzania projektami, akredytowane w ramach  programu IPMA Student.
Więcej informacji można przeczytać na stronie internetowej https://www.ipma.pl/.

0dvrxpbwbfwctbkrokonferencja-194_2.jpg