Stypendium Ministra dla Studenta W6 Pana Piotra Walkera

Data: 22.01.2019

Stypendium Ministra dla Studenta W6 Pana Piotra Walkera

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia zostało przyznane Studentowi Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej, Panu Piotrowi Walkerowi.

Do szczególnych osiągnięć należy zaliczyć publikacje artykułów (w tym w czasopiśmie z listy filadelfijskiej) na temat modelowania metodą elementów dyskretnych DEM przepływu rudy przez zbiornik przyszybowy oraz wystąpienia konferencyjne laureata we współpracy z promotorem Profesorem Robertem Królem.
Serdecznie gratulujemy.