Uroczyste Wręczenie Dyplomów Absolwentom 2017/2018

Data: 26.02.2018

Uroczyste Wręczenie Dyplomów Absolwentom Wydziału Geoinżynierii Górnictwa i Geologii

Dziekan i Rada Wydziału Geoinżynierii Górnictwa i Geologii

mają zaszczyt zaprosić

Absolwentów Wydziału

(dot. absolwentów zdających egzamin dyplomowy we wrześniu 2017 r. i lutym 2018 r.)

na

UROCZYSTE WRĘCZENIE DYPLOMÓW

Uroczystość odbędzie się 17 marca 2018 r. (sobota) o godzinie 12.00 w Auli Politechniki Wrocławskiej bud. A-1, Wybrzeże Wyspiańskiego 27. W celu odbioru dyplomu proszę o wcześniejsze (między 13-15 marca 2018 r.) rozliczenie się z dziekanatem tj. odbiór odpisu dyplomu, złożenie podpisu w Księdze dyplomów, zdanie karty zobowiązań z biblioteki. Dopełnienie w/w formalności jest potwierdzeniem wzięcia udziału w uroczystości.

Proszę o wcześniejsze przybycie ( bud. A-1) w celu odbioru togi. Togi będą wydawane w sali 39 (niski parter, przy szatni) w gmachu A-1 od godz. 11.15. Za okazaniem dokumentu tożsamości.

W terminie późniejszym będzie podana informacja od kiedy będzie można odbierać dyplomy osobiście w dziekanacie.