VI Dzień Geodety 2019 na W6

Data: 13.03.2019

VI Dzień Geodety organizowany na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych 14 marca 2019 r. o godz. 9:00, sala A5, bud. L1 (GEOCENTRUM) na świętowanie VI Dnia Geodety organizowanego przez Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr na Politechnice Wrocławskiej w ramach działalności  Koła Naukowo-Badawczego GIS oraz Koła Naukowego Grupa Młodych Geodetów.
Jest to wspaniała okazja, aby poznać firmy i instytucje z branży geodezyjnej działające we Wrocławiu, dowiedzieć się z jakimi wyzwaniami się borykają i jak wygląda praca osób na różnych stanowiskach.
Wstęp wolny!!!

9.00 Uroczyste otwarcie VI Dnia Geodety na Politechnice Wrocławskiej
9.15 Adam Iwaniak (Wrocławski Instytut Zastosowań Informacji Przestrzennej i Sztucznej Inteligencji)
9.40 Marcin Janda (GISPartner)
10.05 Kacper Budnik, Jan Byrtek (BZB UAS)
10.30 Krzysztof Owsianik, Agnieszka Król (Wydział Geodezji i Kartografii, UMWD)
10.55 Monika Oleksy (Powiatowy Zakład Katastralny we Wrocławiu)
11.20 Przerwa i konkurs
11.45 Prezentacja Kół Naukowych Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii:
• Koło Naukowo-Badawcze GIS
• Grupa Młodych Geodetów
12.15 Prezentacja prac inżynierskich absolwentów Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii.

Plan