Wydziałowa Komisja ds. Finansowania Działalności Studenckiej 10.04. 2017 r.

Data: 03.04.2017

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że czwarte posiedzenie Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działal­ności Studenckiej odbędzie się w dniu 10.04. 2017 o godzinie 13:00 w sali 260.
Wobec powyższego proszę o składanie wniosków konkursowych K (formularze: http://samorzad.pwr.edu.pl/fds_wnioski) o dofinansowanie działalności studenckiej w dziekanacie Wydziału Geoinżynierii Gó­rnictwa i Geologii, a także przesłanie ich wersji elektronicznych na adres: kfds.w6@pwr.edu.pl w terminie do 9.04.2017 do godziny 15:00.

Prodziekan ds. studenckich dr inż. Wojciech Milczarek