Zimowa rekrutacja na studia II stopnia

Data: 08.01.2018

Studiuj na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

Czekamy właśnie na Ciebie!

Kierunki proponowane przez Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii to

Górnictwo i Geologia

Geodezja i Kartografia

Na Politechnice Wrocławskiej trwa zimowa rekrutacja na studia II stopnia na kierunku Górnictwo i Geologia oraz po raz pierwszy na kierunku Geodezja i Kartografia na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii. Nabór potrwa do 9 lutego 2018. Wszystkie informacje związane z zimowym naborem na Politechnikę Wrocławską można znaleźć na portalu rekrutacyjnym.

rekrutacja_2018_w6_slajder.png