Konferencja: „Woda podziemna w ekosystemie miejskim” oraz Jubileusz 15-lecia SHP!
Godzina: 12:30 - 18:00
Miejsce wydarzenia: Wrocław, Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr, ul. Na Grobli 13, budynek L-2, sala 2.10 (I piętro).
Organizator: Stowarzyszenie Hydrogeologów Polskich oraz Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej
Kontakt: Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/rhk6VY7JxtRc7Hvr8 Szczegółowy program konferencji pojawi się już wkrótce na stronie: www.hydrogeolodzy.pl
Powrót Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google Pokaż na mapie