A A+ A++
A A A A

Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

Konferencja: „Woda podziemna w ekosystemie miejskim” oraz Jubileusz 15-lecia SHP!

Data: 12.06.2026
Godzina: 12:30 - 18:00
Miejsce wydarzenia: Wrocław, Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr, ul. Na Grobli 13, budynek L-2, sala 2.10 (I piętro).
Organizator: Stowarzyszenie Hydrogeologów Polskich oraz Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej
Kontakt: Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/rhk6VY7JxtRc7Hvr8 ​Szczegółowy program konferencji pojawi się już wkrótce na stronie: www.hydrogeolodzy.pl
Powrót Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google Pokaż na mapie

Stowarzyszenie Hydrogeologów Polskich oraz Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechnika Wrocławska serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie poświęcone roli wód podziemnych w środowisku miejskim.

Spotkanie będzie również okazją do wspólnego świętowania uroczystej sesji z okazji 15-lecia działalności Stowarzyszenia Hydrogeologów Polskich.

Termin i miejsce

12 czerwca 2026 r. (piątek)
Godziny: 12:30–18:00

Miejsce:
Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej
ul. Na Grobli 13, budynek L-2, sala 2.10 (I piętro)
Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

Udział

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Rejestracja

Zapisy trwają do 5 czerwca 2026 r.

Formularz rejestracyjny:
Formularz rejestracyjny

Program wydarzenia

Szczegółowy program konferencji zostanie opublikowany wkrótce na stronie:
Stowarzyszenie Hydrogeologów Polskich

Zapraszamy do udziału i do zobaczenia we Wrocławiu.

Galeria zdjęć

Politechnika Wrocławska ©