Konferencja: „Woda podziemna w ekosystemie miejskim” oraz Jubileusz 15-lecia SHP!
Stowarzyszenie Hydrogeologów Polskich oraz Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechnika Wrocławska serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie poświęcone roli wód podziemnych w środowisku miejskim.
Spotkanie będzie również okazją do wspólnego świętowania uroczystej sesji z okazji 15-lecia działalności Stowarzyszenia Hydrogeologów Polskich.
Termin i miejsce
12 czerwca 2026 r. (piątek)
Godziny: 12:30–18:00
Miejsce:
Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej
ul. Na Grobli 13, budynek L-2, sala 2.10 (I piętro)
Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej
Udział
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje wcześniejsza rejestracja.
Rejestracja
Zapisy trwają do 5 czerwca 2026 r.
Formularz rejestracyjny:
Formularz rejestracyjny
Program wydarzenia
Szczegółowy program konferencji zostanie opublikowany wkrótce na stronie:
Stowarzyszenie Hydrogeologów Polskich
Zapraszamy do udziału i do zobaczenia we Wrocławiu.
