Seminaria naukowe Katedry Górnictwa
Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na dwa seminaria naukowe organizowane przez Katedrę Górnictwa, które odbędą się 8 czerwca 2026 r. (poniedziałek) o godz. 13:15 w sali 2.10 budynku L-2.
Podczas pierwszego seminarium mgr Anna Michalak przedstawi wyniki swojej pracy doktorskiej pt.:
„Metody przetwarzania dwuwymiarowych reprezentacji silnie zakłóconych sygnałów wibroakustycznych na potrzeby wykrywania uszkodzeń lokalnych w maszynach górniczych”.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
