3. Śniadanie Biznesowe 2024 z EIT Raw Materials i Wydziałem Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr - 6.12.2024 r.

Data: 06.12.2024
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska
Organizator: Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr i EIT Raw Materials

3. Śniadanie Biznesowe 2024 z EIT Raw Materials i Wydziałem Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocawskiej

Z przyjemnością informujemy, że już Trzecie Śniadanie Biznesowe 2024 organizowane przez Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej odbędzie się 6 grudnia 2024 r. we Wrocławiu na Politechnice Wrocławskiej.

Więcej informacji będzie już w krótce na stronie  dmc.pwr.edu.pl

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia❗

sb2024_savethedate_1.png